0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  United States NHL
Vegas Golden Knights
۱
۵
New York Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Columbus Blue Jackets
۴
۹
Buffalo Sabres
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Avalanche
۰
۴
Boston Bruins
Finished
۰۵:۳۰
Edmonton Oilers
۸
۲
Arizona Coyotes
Finished
۰۶:۰۰
San Jose Sharks
۵
۶
Vancouver Canucks
Finished
۰۷:۰۰
Philadelphia Flyers
۱
۴
Washington Capitals
Finished
۰۳:۳۰
Calgary Flames
۵
۳
Minnesota Wild
Finished
۰۴:۳۰
  Sweden SHL
IF Malmo Redhawks
۳
۳
Skelleftea AIK
inprogress
۲۱:۳۰
Timra IK
۲
۳
Brynas IF
inprogress
۲۱:۳۰
Farjestad BK
۲
۰
Linkopings HC
inprogress
۲۱:۳۰
Lulea HF
۱
۳
Leksands IF
inprogress
۲۱:۳۰
HV 71
۳
۶
Orebro HK
inprogress
۲۱:۳۰
Frolunda HC
۳
۲
IK Oskarshamn
inprogress
۲۱:۳۰
Rogle BK
۲
۳
Vaxjo Lakers HC
inprogress
۲۱:۳۰
  United States ECHL
Newfoundland Growlers
۴
۳
Iowa Heartlanders
Finished
۰۲:۰۰
  Canada WHL
Portland Winter Hawks
۴
۲
Prince George Cougars
Finished
۰۶:۳۰
Swift Current Broncos
۱
۴
Calgary Hitmen
Finished
۰۴:۳۰
Prince Albert Raiders
۳
۴
Brandon Wheat Kings
Finished
۰۴:۳۰
Red Deer Rebels
۵
۲
Medicine Hat Tigers
Finished
۰۵:۳۰
Victoria Royals
۵
۲
Kamloops Blazers
Finished
۰۶:۳۵
  Austria EHL
Pioneers Vorarlberg
۲
۵
EC VSV
Finished
۱۹:۳۰
  Finland SM Liiga
HPK Hameenlinna
۱
۲
Assat
Finished
۲۰:۰۰
Jyp Jyvaskyla
۳
۲
Karpat-Oulu
Finished
۲۰:۰۰
  Norway Fjordkraft-ligaen
IF Frisk Asker
۱
۰
Sparta Sarpsborg
Finished
۲۱:۰۰
Stavanger Oilers
۳
۰
Manglerud Star
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF
۰
۲
Storhamar Dragons
inprogress
۲۱:۳۰
Stjernen Hockey
۶
۳
Ringerike Panthers
Finished
۲۱:۰۰
Lillehammer IK
۴
۲
Gruner
Finished
۲۱:۰۰
  Germany DEL Bundesliga
EHC Wolfsburg Grizzly Adams
۵
۳
EHC Red Bull Munchen
inprogress
۲۲:۰۰
  France Ligue Magnus
Rapaces de Gap
۰
۰
Scorpions De Mulhouse
inprogress
۲۳:۰۰
Nice Aigles
۰
۰
Briancon
inprogress
۲۲:۳۰
Bruleurs de Loups Grenoble
۱
۲
Dragons de Rouen
inprogress
۲۲:۳۰
Anglet Hormadi Elite
۱
۱
Boxers de Bordeaux
inprogress
۲۳:۰۰
  Slovakia Extraliga
Dukla Trencin
۱
۴
Spisska Nova Ves
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Mestis
Kokkolan Hermes
۳
۲
Kettera
Finished
۲۰:۰۰
Forssan Palloseura
۲
۶
Joensuu Kiekko-Pojat
Finished
۲۰:۰۰
  United States AHL
Ontario Reign
۱
۳
Henderson Silver Knights
Finished
۰۶:۳۰
Toronto Marlies
۲
۴
Belleville Senators
Finished
۰۳:۳۰
Hartford Wolf Pack
۳
۲
Lehigh Valley Phantoms
Finished
۰۳:۳۰
Grand Rapids Griffins
۶
۲
Iowa Wild
Finished
۰۳:۳۰
Rochester Americans
۱
۵
Syracuse Crunch
Finished
۰۳:۳۵
Rockford IceHogs
۲
۱
Milwaukee Admirals
Finished
۰۴:۳۰
  Russia MHL
Avto U20
۴
۱
Sibirskie Snaipery U20
Finished
۱۲:۳۰
Tyumen Legion U20
۱
۲
Kuznetskie Medvedi U20
Finished
۱۵:۳۰
Krasnoyarskiye Rysi U20
۵
۳
HC Sputnik Almetyevsk U20
Finished
۱۵:۳۰
Krasnaya Armiya U20
۰
۲
MHK Krylya Sovetov U20
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Championship
Torpedo Ust-Kamenogorsk
۲
۹
Gornyak Rudnyi
Finished
۱۶:۰۰
Nomad Nur-Sultan
۴
۲
HC Almaty
Finished
۱۶:۳۰
  Russia KHL
Sibir Novosibirsk
۳
۶
Salavat Yulaev Ufa
Finished
۱۶:۰۰
Amur Khabarovsk
۱
۳
HC Admiral Vladivostok
Finished
۱۲:۳۰
Avangard Omsk
۲
۳
AK Bars Kazan
Finished
۱۷:۰۰
Avtomobilist Yekaterinburg
۲
۱
Traktor Chelyabinsk
Finished
۱۷:۳۰
Vityaz
۶
۲
HC Sochi
Finished
۱۹:۳۰
Lokomotiv Yaroslavl
۰
۱
Red Star Kunlun Heilongjiang
Finished
۱۹:۳۰
HC Neftekhimik Nizhnekamsk
۳
۲
Metallurg Magnitogorsk
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Minsk
۳
۵
SKA St. Petersburg
Finished
۱۹:۴۰
Spartak Moscow
۱
۲
HC Dynamo Moscow
Finished
۲۰:۰۰
  Belarus Extraliga
Metallurg Zhlobin
۱
۳
HK Neman Grodno
Finished
۱۹:۳۰
HC Dinamo Molodechno
۴
۲
HK Gomel
Finished
۱۹:۳۰
HK Brest
۲
۳
HC Yunost Minsk
Finished
۱۹:۳۰
  World International Friendlies U20
Norway U20
۵
۰
France U20
Finished
۲۱:۰۰
Kazakhstan U20
۵
۲
Denmark U20
Finished
۱۵:۳۰
Hungary U20
۵
۳
Japan U20
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland Swiss League
HC Sierre
۷
۲
EHC Winterthur
inprogress
۲۱:۳۰
  Europe Alps Hockey League
HC Gherdeina
۰
۰
Klagenfurter AC II
inprogress
۲۳:۰۰
Ritten Sport
۵
۳
WSV Sterzing Vipiteno Broncos
Finished
۲۰:۳۰
Red Bull Salzburg Junior
۲
۰
Steel Wings Linz
inprogress
۲۱:۴۵
EC Kitzbuhel
۱
۰
EHC Oberscheider Lustenau
inprogress
۲۲:۰۰
  Canada QMJHL
Saint John Sea Dogs
۲
۱
Blainville-Boisbriand Armada
Finished
۰۲:۳۰
Victoriaville Tigres
۱
۲
Shawinigan Cataractes
Finished
۰۳:۳۰
  Russia Liga Pro (3x10 min)
Ledovyy Desant
۲
۵
Krasnyye Krylia
Finished
۰۷:۳۰
Zolotyye Drakony
۱
۰
Stalker
Finished
۰۸:۳۰
Krasnyye Krylia
۶
۱
Zolotyye Drakony
Finished
۰۹:۳۰
Stalker
۵
۵
Ledovyy Desant
Finished
۱۰:۳۰
Ledovyy Desant
۲
۵
Zolotyye Drakony
Finished
۱۱:۳۰
Krasnyye Krylia
۵
۲
Stalker
Finished
۱۲:۳۰
Chernyye Grifony
۵
۴
Reaktivnyye Bizony
Finished
۲۲:۳۰
  Russia VHL
Metallurg Novokuznetsk
۴
۲
HK Dynamo Sankt Petersburg
Finished
۱۶:۰۰
HC Omskie Krylya
۲
۳
SKA Neva
Finished
۱۶:۳۰
Buran Voronezh
۳
۴
HC Tambov
Finished
۱۹:۳۰
HC Rostov
۱
۲
Dizel Penza
Finished
۲۰:۰۰
  Slovakia 1.Liga
Reprezentacia SR
۲
۱۰
Mhk Dubnica Nad Vahom
Finished
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید